MUKS CWZS Bydgoszcz

Wyróżnienia

Co roku nasz klub chce uhonorować osoby które przez ostatni sezon wspierały nas w procesie szkoleniowym. Poniżej znajdziecie listę zawodników, trenerów, kierowników, rodziców oraz sponsorów którzy pomagali nam w ostatnim roku. JESZCZE RAZ DZIĘKUJEMY!

foto_2021

OSOBY I ORGANIZACJĘ KTÓRE W SEZONIE 2017/2018 WSPIERAŁY NASZ KLUB

Pan Waldemar Keister – Prezes CWZS Zawisza Bydgoszcz
Pan Dariusz Bednarek – wiceprezes CWZS Zawisza Bydgoszcz 
Pan Adam Ciżmowski-dyrektor administracyjny CWZS Zawisza Bydgoszcz
Pan Paweł Kowalski -marketing CWZS Zawisza Bydgoszcz
Pan Mirosław Chojecki – dyrektor Zespołu Szkół nr 9 im. Bydgoskich Olimpijczyków, wiceprezes MUKS CWZS Bydgoszcz
Pan Tomasz Gadziński  –dyrektor Szkoły Podstawowej nr 15 z Oddziałami Mistrzostwa Sportowego w Bydgoszczy im. Teresy Ciepły, wiceprezes MUKS CWZS Bydgoszcz

Pan Dariusz Knopik -dziennikarz sportowy Gazety Pomorskiej

foto_2038

OSOBY WSPIERAJĄCE KLUB – KIEROWNICY ZESPOŁÓW ORAZ RODZICE, KTÓRZY POŚWIĘCAJĄ SWÓJ CZAS NA RZECZ DZIECI ORAZ KLUBU


Pan Marian Grzelczak-kierownik MUKS CWZS Bydgoszcz
 Pan Zbigniew Supeł- kierownik rocznika 2004
Pan Tomasz Wierzbicki – Kierownik rocznika 2005 jak  i Prezes MUKS CWZS Bydgoszcz
Pan Jabłoński Tomasz- kierownik zespołu 2006
Pan Guzek Waldemar- kierownik rocznika 2002
Pan Rafał Gacka – kierownik zespołu 2006 Fordon
Pan Paweł Pachnik- kierownik zespołu 2003
Pani Joanna Grzesiak – rocznik 2003
Pani Magdalena Chojnacka wsparcie dla rocznika 2005
Pan Stanisław Mątewski – mentor oraz kronikarz Klubu

foto_2065

TRENERZY KTÓRZY Z ZAANGAŻOWANYM I PASJĄ WSPIERALI ZAWODNIKÓW


Pan Zbigniew Stefaniak- Trener koordynator MUKS CWZS Bydgoszcz
Łukasz Jankowski- trener juniorów starszych A1

DANIEL OSIŃSKI trener-juniora starszego A2
Maciej Kremblewski – Trener Junioró młodszych oraz rocznika 2007/2008
Robert Tomczak – trener rocznika U-15
Robert Wójcik -trener rocznika 2004
Rafał Krygier – trener rocznika 2005
Damian Bławat- trener rocznika 2006 oraz trener bramkarzy
Patryk Filiski – trener grup naborowych
Mariusz Myśliński – trener grup naborowych
Tomasz Łachowski – trener przygotowania motorycznego
Marcin Piesik – trener bramkarzy
Piotr Zajdel – trener młodzików FORDON
Arkadiusz Glaza – trener trampkarzy FORDON
Tomasz Rogóż – trener asystent

foto_2120

ZAWODNICY WYRÓŻNIENI ZA POSTAWĘ, KOLEŻEŃSKOŚĆ, ZAANGAŻOWANIE I WKŁAD W ROZWÓJ WŁASNY JAK I KOLEGÓW Z DRUŻYNY

  1. Maison Filip-2002
  2. Patryk Matykiewicz-2002
  3. Oskar Kujawka – 2000
  4. Fido Sebastian – 2001
  5. Różański Jakub -2001
  6. Dworczak Mikołaj -2004
  7. Kacper Witkowski -2004
  8. Oliver Zaręba-2003
  9. Maksymilian Wołczek -2003
  10. Jakub Grzesiak – 2003
  11. Igor Jeziorski -2005
  12. Adam Wierzbicki-2005
  13. Paradowski Szymon-2006
  14. Zieniewicz Jarema-2006
  15. Hodana Wiktor -2007/8
  16. Michał Heigelmann-2007/8

 foto_2094

PODZIĘKOWANIA DLA ZAWODNIKÓW KTÓRZY ZAKOŃCZYLI PROCES SZKOLENIA. DZIĘKUJEMY WAM ZA WSPÓLNIE SPĘDZONY CZAS, ZAANGAŻOWANIE NA TRENINGACH ORAZ MECZACH Z ŻYCZENIAMI DALSZYCH SUKCESÓW W KLUBIE

  1. FABISZEWSKI GRACJAN
  2. FILEWSKI KACPER
  3. PRZYBYSZEWSKI MATEUSZ
  4. CHOROMAŃSKI MATEUSZ
  5. ZABOROWSKI DAWID
  6. STRZESAK PRZEMYSŁAW
  7. WIELOSZ DAWID
  8. TWARDOWSKI ERYK
  9. SCHMIDT WIKTOR