MUKS CWZS Bydgoszcz
Z KOSZALINEM BYŁO "POD WIATR"

Z KOSZALINEM BYŁO "POD WIATR"

20.03.2019

MUKS CWZS Bydgoszcz- Bałtyk Koszalin - tak rozpoczynamy rozgrywki makroregionalne w U-19, niestety przeciwnik okazał się skuteczniejszy i przegrywamy pierwszy mecz 0-1. Jeszcze wiele spotkań przed nami więc jesteśmy dobrej myśli. Trener Daniel Osiński tak podsumował to spotkanie:

Na samym początku gratulacje dla Bałtyku Koszalin za wygraną.

Był to trudny mecz, pełen walki i zaangażowania do ostatka po obu stronach. Straciliśmy bramkę w trakcie przechodzenia z ataku do obrony i zabrakło dosłownie ułamka sekundy do zorganizowania lepszej obrony całej drużyny. Mimo przegranej, jesteśmy dumni z postawy naszych zawodników, przede wszystkim z wybiegania meczu oraz założeń taktycznych w dużej mierze przez drużynę zrealizowanych. Do zdobycia bramki zabrakło nieco jakości wykończenia akcji - i z pewnością nad tym będziemy pracować - ale nie można ująć Bałtykowi dobrej postawy gry obronnej.

Droga do sukcesu wiedzie przez porażki, z których wyciągamy wnioski. Zatem podnosimy głowy i przygotowujemy się na Derby z Chemikiem Bydgoszcz. Zawalczymy ostro o wygraną!

 

 

ScreenHunter 467

 

 

ScreenHunter 460

 

 

 

 

 

ScreenHunter 461

 

 

 

ScreenHunter 463

 

 

 

ScreenHunter 469

 

 

ScreenHunter 468