MUKS CWZS Bydgoszcz
OTO NASZE ZWYCIĘSTWO- MUKS CWZS BYDGOSZCZ - AP REISS 2-1

25.11.2018

Takiego meczu oczekiwaliśmy, był dramat, doszły nerwy, a na końcu wielka radość. Nie jest to oczywiście koniec batalii o Centralną Ligę Juniorów U-15, ale zwycięstwo nad Akademią Piłkarską Reissa 2-1 daje zespołowi Rafała Krygiera przewagę przed rewanżem. Mimo że mecz rozpoczął się niekorzystnie dla naszego zespołu (przegrywaliśmy od 19 minuty 0-1) to nasi zawodnicy nie oddali pola i zaczęli śmielej atakować bramkę rywali z Poznania. W 29 minucie do remisu doprowadził Kacper Witkowski po perfekcyjnym dośrodkowaniu Mikołaja Dworczaka z rzutu rożnego. Do przerwy wynik spotkania nie uległ już zmianie. Tuż po przerwie można było zauważyć drobną przewagę gości której nie potrafili wykorzystać. Odpowiedzią na nieskuteczność przeciwników była akcja z 69 minuty Filipa Wełniaka, który po przechwycie w środkowej części boiska minął 2 przeciwników i silnym strzałem pokonał bramkarza gości. Duża radość, śpiew rodziców i kibiców można było zauważyć po końcowym gwizdku sędziego. Dziękujemy wszystkim za wsparcie, śpiewy, radość! Czekamy na was na boisku w JAROCINIE w środę 28.11.2018r o godzinie 13:30. Poniżej kilka zdjęć z wczorajszego spotkania. Łączy nas pasja!