MUKS CWZS Bydgoszcz
PODSUMOWANIE KOLEJKI 27,28.10.2018

PODSUMOWANIE KOLEJKI 27,28.10.2018

29.10.2018

 

45011751_339376506866509_1907350338558492672_n 

   Powyżej prezentujemy "11 kolejki", w tym tygodniu rywalizację o złotą gwiazdkę wygrał Jakub Grzesiak zawodnik zespołu juniora młodszego CLJ U-17. Wraz z kolegami z zespołu powstrzymał ataki lidera z Gdańska przed zdobyciem bramki. Jakubowi gratulujemy i życzymy kolejnych gwiazdek. Poniżej przedstawiamy wyniki naszych zespołów.

U-19  JUNIOR STARSZY A1 

Unia JANIKOWO - MUKS CWZS BYDGOSZCZ 0:2

BRAMKI:

 Magierowski Mateusz

Fido Sebastian

Zawodnik  wytypowany do  jedenastki kolejki: Magierowski Mateusz

 

U-19  JUNIOR STARSZY A2

UKS SMS Włocławek - MUKS CWZS II Bydgoszcz 7:1

BRAMKI:

Mroczek Patryk

Zawodnik  wytypowany do  jedenastki kolejki: Bartosz Filipski

 

 U-17  JUNIOR MŁODSZY CENTRALNA LIGA JUNIORÓW

Lechia Gdańsk – MUKS CWZS Bydgoszcz 0:0

Zawodnik  wytypowany do  jedenastki kolejki: Grzesiak Jakub, Filip Maison

 

U-17  JUNIOR MŁODSZY FORDON 

PAUZA

 

U-15  TRAMPKARZ C1 - U-15

CWZS Bydgoszcz - Włókniarz SM Kopernik Toruń 4-1

BRAMKI:

Filip Wełniak 2

Mikołaj Januszewski 1

Olivier Kubanek 1

Zawodnik  wytypowany do  jedenastki kolejki: Filip Wełniak, Olivier Kubanek

 

TRAMPKARZ C1 2 LIGA - U-14

Pauza

Poprzednia kolejka:

SP Zawisza - MUKS CWZS II Bydgoszcz 1-0

Zawodnik  wytypowany do  jedenastki kolejki: Marcin Zatorski

 

MŁODZIK D1 - U-13

MUKS CWZS Bydgoszcz - SP Zawisza 6:0

BRAMKI:

Pelczarski Aleks 2

Przewoźny Mikołaj  2

Bączkowski - Gamoń Kamil 1

Zieniewicz Jarema 1

Zawodnik  wytypowany do  jedenastki kolejki: Bączkowski - Gamoń Kamil

 

MŁODZIK D2 -  U-12

MUKS CWZS BYDGOSZCZ -  Dwunasta Włocławek 1:1

 BRAMKI:

Stanisławski Hubert

Zawodnik  wytypowany do  jedenastki kolejki: Olszewski Bartosz

 

MŁODZIK D1 FORDON - U-13

Gryf Sicienko - MUKS CWZS Bydgoszcz Fordon-Sielska 4:1

BRAMKI:

Jaskulski Krzysztof 1

 Zawodnik  wytypowany do  jedenastki kolejki: brak

ORLIK E1

MUKS CWZS Bydgoszcz 4:0 WDA Świecie
MUKS CWZS Bydgoszcz 6:1 Wisła Gruczno
MUKS CWZS Bydgoszcz 2:1 Wisełka Fordon

BRAMKI:

Stanisław Czeliński 3

Aureliusz Szymaniak 1

Aleksander Tracz 1
Mikołaj Chrustkowski  3
Szymon Redzina  2
Ignacy Kurek 1
Mikołaj Bajor  1


Zawodnik  wytypowany do  jedenastki kolejki: Aleksander Tracz

 

U-9 i U-8   ŻAK F1

 

MUKS CWZS BYDGOSZCZ 4:1 MEZAR Nakło

MUKS CWZS BYDGOSZCZ 4:1 PELIKAN Szubin

MUKS CWZS BYDGOSZCZ 3:1 SPORTIS Łochowo

BRAMKI:

Filip Nowicki 3

Filip Ludkowski 3

Jan Hnatiak 1

Adam Rudolf 4

 

Zawodnik  wytypowany do  jedenastki kolejki: Rudolf Adam

 44875058_889143011291449_4290121954414821376_n