MUKS CWZS Bydgoszcz
JAKUB ŁUKOWSKI Z 2 BRAMKAMI

22.10.2018

JAKUB ŁUKOWSKI ZDOBYWA 2 BRAMKI W MECZU EKSTRAKLASY

Jakub Łukowski wyszedł w wyjściowym składzie wyjazdowego meczu 12 kolejki Ekstraklasy z Zagłębiem Lubin. Tuż przed przerwą wyprowadził Wisłę na prowadzenie. Wykorzystał zbyt późne wyjście z bramki Dominika Hladuna i przelobował golkipera Miedziowych. Wcześniej prowadzenie Wiśle, również po błędzie Hladuna, dał w 23. minucie Ricardinho. Dziewięć minut później do remisu doprowadził jednak Damjan Bohar. W 59. minucie 22-letni zawodnik prowadzony niegdyś przez naszych trenerów trafił po raz drugi i Wisła prowadziła już 3:1. Mimo tego nie wygrała – w 80. minucie Filip Starzyński wykorzystał przyznany po analizie VAR rzut karny, a w 89. minucie do remisu doprowadził Pawłowski. Kubie gratulujemy i życzymy kolejnych występów oraz bramek!