MUKS CWZS Bydgoszcz
Podsumowanie weekendu 13-14.10.2018

Podsumowanie weekendu 13-14.10.2018

15.10.2018

44101608_902655113262110_7280088868026580992_n

Powyżej przedstawiamy wam JEDENASTKĘ tego tygodnia, poniżej prezentujemy wyniki naszych zespołów. W tym tygodniu nasze zespoły odniosły 7 zwycięstw, 2 remisy oraz 5 porażek. Oto zestawienie wyników:

U-19  JUNIOR STARSZY A1

Chemik Bydgoszcz 2-2 MUKS CWZS Bydgoszcz

Bramki: Bartosz Szweda, Jakub Przybylak

Zawodnik wytypowany do 11 tygodnia-Bartosz Szweda -środkowy obrońca

 

U-19  JUNIOR STARSZY A2

Pauza

 

U-17  JUNIOR MŁODSZY CENTRALNA LIGA JUNIORÓW

MUKS CWZS Bydgoszcz  1-2 Lech Poznań

Bramki: Jan Chachuła

Zawodnik wytypowany do 11 tygodnia- Jakub Grzesiak-bramkarz

Pogoń Szczecin 10-1 MUKS CWZS Bydgoszcz

Bramki: Oliwier Zaręba

Zawodnik wytypowany do 11 tygodnia-brak

 

U-17  JUNIOR MŁODSZY FORDON

MUKS CWZS II Bydgoszcz 3:5 Pałuczanka Żnin

Zawodnik wytypowany do 11 tygodnia-brak informacji od trenera

 

U-15  TRAMPKARZ C1 - U-15

MUKS CWZS Bydgoszcz 1:1 Chemik Bydgoszcz

Bramki: Dziarkowski Mikołaj

Zawodnik wytypowany do 11 tygodnia- Dziarkowski Mikołaj-obrońca

 

TRAMPKARZ C1 2 LIGA - U-14

MUKS CWZS II Bydgoszcz 2:4 SMS Włocławek

Bramki: 24' Bączyński Dawid, 36' Chojnacki Marcel

 

43878286_526017311204899_3431691483822948352_n(1)

 

MŁODZIK D1 - U-13

MUKS CWZS Bydgoszcz  3-1 Gwiazda Bydgoszcz

Bramki: 3 X Sitek Mateusz

Zawodnik wytypowany do 11 tygodnia-Sitek Mateusz-napastnik

 

MŁODZIK D2 -  U-12

MUKS CWZS Bydgoszcz 3–0  JSS Toruń

Bramki: Ciarkowski Adam, Stalkowski Marcel, Wawrzyniak Kacper

Zawodnik wytypowany do 11 tygodnia-Ciarkowski Adam-pomocnik

 

MŁODZIK D1 FORDON - U-11

PAUZA

 

ORLIK E1

MUKS CWZS Bydgoszcz 4:0 WDA Świecie

MUKS CWZS Bydgoszcz 4:6 Wisełka Fordon

MUKS CWZS Bydgoszcz 9:0 Wisła Gruczno

Bramki: Aureliusz Szymaniak x 3, Aleksander Tracz x 2, Igor Sikorski, Filip Borczykowski x 2 , Jan Ojrzanowski , Mikołaj Bajor, Emil Bączkowski-Gamoń x 2

Zawodnik wytypowany do 11 tygodnia-Aureliusz Szymaniak, Czeliński Stanisław

 

U-9 i U-8   ŻAK F1

MUKS 3:1 Mezar Nakło

MUKS 4:2 Pelikan Szubin

MUKS 3:1 Sportis Łochowo

Bramki: Adam Rudolf x 4, Filip Nowicki, Filip Ludkowski x 3, Jakub Pyda x 2