MUKS CWZS Bydgoszcz
Sukcesy, sukcesy… a po dobrze wykonanej sportowej robocie!

Sukcesy, sukcesy… a po dobrze wykonanej sportowej robocie!

17.12.2019

Sukcesy, sukcesy… a po dobrze wykonanej sportowej robocie! Nasze dzieciaki z rocznika 2007/2008 wzięły w minioną sobotę udział w turnieju Unia Cup w Solcu Kujawskim. Pierwszy z zespołów osiągnął miejsce trzecie, zaś drugi… pierwsze! Po drodze chłopacy strzelili niewyobrażalne ilości bramek. Oto wyniki:

Drużyna MUKS I - po wygranych kolejno meczach grupowych (3:0, 3:0, 4:0), w ćwiećfinale pokonaliśmy drużynę Start Pruszcz Pomorski (1:0). Ale już w półfinale ulegliśmy bydgoskiemu BKSowi 0:2. W meczu o trzecie miejsce pokonaliśmy Chemika Bydgoszcz z wynikiem 3:0. Strzelcami byli: Stanisławski 4, Przybył 4, Stalkowski 3, Wójcik , Baj , Piątek .

Drużyna MUKS II - tutaj początek w grupach był mniej obiecujący - remis 0:0 oraz wygrana 3:0. Za to już w ćwierćfinale zwyciężyliśmy z Polonią Bydgoszcz 3:0. Półfinał przyniósł remis 1:1 z Chemikiem. Po serii rzutów karnych (3:2) przeszliśmy do finału, w którym wygraliśmy z BKSem 1:0! Bramki strzelili: Stemski 4, Kosieniak , Hodana , Jagodziński , Błoński .

Należą się ogromne brawa i gratulacje zarówno dla zawodników jak i sztabu szkoleniowców!

Oby tak dalej.