MUKS CWZS Bydgoszcz
Pożegnania nadszedł czas…

Pożegnania nadszedł czas…

27.06.2019

Losy zawodników MUKS CWZS Bydgoszcz układają się różnie. Niektórzy trafiają do największych akademii w Polsce, grają w reprezentacji i podpisują kontrakty. Jeszcze inni debiutują w 1 lidze, reprezentując barwy innych bydgoskich i lokalnych klubów. Na brak zainteresowania naszymi piłkarzami narzekać nie możemy. Pewne jest jednak to, że każdy z naszych zawodników jest wspaniałym młodym człowiekiem, który potrafi dostrzec w życiu coś więcej niż rywalizację sportową. Każdy z nich docenia wspólnotę, zespołowość i proste “dziękujemy i do zobaczenia”.

Poniżej przedstawiamy Wam zawodników, którzy opuszczają klub i już znaleźli nowe sportowe wyzwania. Zaczynamy od Kacpra Ziemby, kapitana i przyjaciela MUKS CWZS Bydgoszcz. Następnie Mateusz “Maja” Tomaszewski, Mikołaj “Wachu” Wachowiak oraz Szymon Obolewski, któremu życzymy szybkiego powrotu do zdrowia po urazie w ostatniej kolejce. Widać, że dla Was nigdy nie było meczu o nic, zawsze walczyliście do końca.

Panowie, DZIĘKUJEMY WAM za całe zaangażowanie, wkład i oddanie, za wytrwałość w chwilach zwątpienia i ostatnie wyniki w Lidze Makroregionalnej U-19‼

Do zobaczenia na szlaku! #muks #cwzs