Ten weekend upłynął wśród drużyn Młodzików MUKS CWZS pod znakiem turniejów, które rozgrywane były w Gnieźnie i Bytowie.

W dniach 26-27 maja 2018r. Młodzicy Rafała Krygera uczestniczyli  w Międzynarodowym Turnieju GNIEZNO CUP 2018.
W rozgrywkach wzięły udział 23 drużyny z Polski, Ukrainy, Litwy, Włoch, między innymi: LECH Poznań, MKS MIESZKO Gniezno, GÓRNIK Konin, ANANI (Włochy), FASE Szczecin, WIDZEW Łódź, AP Macieja Murawskiego, STILON Gorzów, WISŁA Płock, AP REISSA Poznań, WARTA Poznań, Polonia Bydgoszcz.

 

MUKS CWZS zmierzył się w grupie B z:

MKS MIESZKO II Gniezno – MUKS CWZS 0:6
GORNIK Konin – MUKS CWZS   0:0
ANANI (Wlochy) – MUKS CWZS  1:1
CALISIA Konin – MUKS CWZS  1:1
ORZEŁ Ząbkowice Śląskie – MUKS CWZS 0:4

Ćwierćfinał:
Lech Poznań – MUKS CWZS 1:1 k 3:2

Mecz o V miejsce:
PSV Łódź – MUKS CWZS 0:0

Ostatecznie MUKS CWZS zajmuje V miejsce  w turnieju GNIEZNO CUP 2018. Wyróżnienie  indywidualne otrzymuje Igor Jezierski.


Również Młodzicy Damiana Bławata uczestniczyli w ten weekend w turnieju. Zmagania młodych piłkarzy można było podziwiać w rozgrywkach ŁĄCCY CUP 2018 rozegranych w niedzielę 27.05.2018r. w Bytowie

Grupa A:
Jaguar Gdańsk - MUKS CWZS Bydgoszcz 0:1
Gryf Wejherowo - MUKS CWZS Bydgoszcz 0:4
U2 Bytów czerwoni - MUKS CWZS Bydgoszcz 0:3
MUKS CWZS Bydgoszcz - Bałtyk Koszalin 1:0
MUKS CWZS Bydgoszcz - Gryf Słupsk 2:0

Tabela grupy A:
1. MUKS CWZS Bydgoszcz 15pkt. bramki 11:0 półfinał
2. Jaguar Gdańsk 12pkt. bramki 5:2 półfinał
3. Gryf Wejherowo 6pkt. bramki 2:4 play-off 5-8
4. Bałtyk Koszalin 5pkt. bramki 1:2 play-off 5-8
5. Gryf Słupsk 4pkt. bramki 2:6 play-off 9-12
6. U2 Bytów czerwoni 3pkt. bramki 2:10 play-off 9-12

Półfinały:
MUKS CWZS Bydgoszcz - U2 Bytów zieloni 1:0
UKS Gol Brodnica - Jaguar Gdańsk 4:0

FINAŁ:
MUKS CWZS Bydgoszcz - UKS Gol Brodnica 4:0

Drużyna MUKS CWZS Bydgoszcz, nie straciła ani jednej bramki podczas całego turnieju (NAGRODA DLA NAJLEPIEJ BRONIĄCEJ DRUŻYNY TURNIEJU).

TABELA KOŃCOWA:
1. MUKS CWZS Bydgoszcz
2. UKS Gol Brodnica
3. U2 Bytów I
4. Jaguar Gdańsk
5. Bałtyk Koszalin
6. Gryf Wejherowo
7. Beniamienk 03 Starogad Gd.
8. Polonia Lidzbark Warmiński
9. Gryf Słupsk
10. U2 Bytów II
11. Olimpia Osowa
12. Drutex-Bytovia Bytów

Design by: www.diablodesign.eu