Z Pucharem oraz koroną króla strzelców wrócili podopieczni Damiana Bławata z silnie obsadzonego Międzynarodowego turnieju o Puchar Hrabiny Zofii. Turniej rozegrany został w dniach 19-20 maja w Krzeszowicach. Przypomnijmy, że przed rokiem nasza drużyna pod wodzą trenera Krygiera zajęła tam piąte miejsce. Wśród zespołów z którymi przyszło zmierzyć się drużynie MUKS CWZS byli: Śląska Wrocław, GKS Katowice, Stal Rzeszów czy Wisław Kraków. Najlepszym strzelcem turnieju został również nasz zawodnik Mateusz Sitek, który dzięki zespołowej grze kolegów zdobył 6 bramek.

 

Wyniki meczów: 

Śląsk Wrocław 1 : 3 MUKS CWZS Bydgoszcz
GKS Katowice 2 : 0 MUKS CWZS Bydgoszcz
Drukarz Warszawa 0 : 1 MUKS CWZS Bydgoszcz
Wisła Kraków 0 : 2 MUKS CWZS Bydgoszcz
APMT Polska II 1 : 5 MUKS CWZS Bydgoszcz
Stal Rzeszów 0 : 2 MUKS CWZS Bydgoszcz
APMT Polska I 0 : 1 MUKS CWZS Bydgoszcz

Tabela końcowa:

Zwycięski zespół z trenerem Damianem Bławatem:

Gratulujemy

Design by: www.diablodesign.eu