Miniony weekend przyniósł cztery zwycięstwa, remis i jedną porażka w ligowych zmaganiach naszych drużyn. Jak informowaliśmy już dzisiaj, weekend to także triumf podopiecznych Damiana Bławata w Międzynarodowym Turnieju o Puchar Hrabiny Zofii w Krzeszowicach. Wracając na ligowe boiska, w derbach Bydgoszczy odnotowujemy zwycięstwo i remis z zespołem Chemika Bydgoszcz. Wysokie wygrane odnoszą drużyny w IV lidze Trampkarza (trener Marcin Piesik) oraz w III lidze Młodzika, (trener Piotr Zajdel). Pierwszej porażki doznają Młodzicy, jednak to potkniecie nie wpływa na zmianę na fotelu lidera.

 

I liga wojewódzka A1 Junior
2018-05-20 godz.12:00
Chemik Bydgoszcz - MUKS CWZS Bydgoszcz 2:2
Bramki: Schmidt, Zaborowski
Skład: Strzępek, Jessa, Kujawka, Kordyla, Różański, Twardowski, Wawrzkowicz J., Zaborowski,Magierowski,Wielosz,Schmidt    
Rezerwowi: Fusiek, Tomaszewski, Gajdziński, Starzyński, Klupś, Walicki, Fido.
I liga wojewódzka A1 Junior Młodszy  
2018-05-20 godz.14:00
Chemik Bydgoszcz - MUKS CWZS Bydgoszcz 0:2
Bramki: Patryk Matykiewicz, Rafał Piekuś 
Skład: Mikołaj Michalak, Kacper Grochowski, Piotr Wójcik, Bartłomiej Szweda, Rafał Piekuś, Patryk Matykiewicz, Filip Maison, Marceli Krygier, Patryk Jóźwiak, Jan Chachuła, Karol Brążkiewicz
Rezerwowi: Patryk Pyskło, Wiktor Walicki, Jakub Przybylak, Jordan Kowalczyk, Oskar Kowalczyk, Dawid Guzek    
I liga wojewódzka C1 Trampkarz
2018-05-19 godz.12:00
Unia Wąbrzeźno - MUKS CWZS  II Bydgoszcz 2:3
Bramki: Lubiński, Kubanek, Dworczak
Skład: Olaf Wojciechowski, Jakub Czyżewski, Oskar Kalukiewicz, Wiktor Garczewski, Mateusz Kluszczyński, Maciej Siwa, Szymon Lubiński, Jakub Pachnik, Olivier Kubanek, Oliwier Grzelak, Mikołaj Dworczak
Rezerwowi: Maksymilian Sławeta, Krzysztof Kocikowski, Antoni Mikuła, Kacper Supeł, Maksymilian Stróżyński, Krystian Czerwińśki, Maksymilian Tews
IV liga okręgowa C1 Trampkarz
2018-05-20 godz.10:00
MUKS CWZS III Bydgoszcz - Kamionka Kamień Krajeński 8:3
Bramki: Mateusz Iglewski 2, Kacper Przygócki 2, Antoni Federowicz, Jakub Szulc 2, Krystian Łabuszewski
Skład: Piotr Ginko, Paweł Ojrzanowski, Mateusz Iglewski, Kamil Kala, Krystian Łabuszewski, Mikołaj Piekarski, Kacper Przygócki, Maksymilian Rochowiak, Jakub Szulc, Sebastian Tańcula, Marcel Tworek,
Rezerwowi: Antoni Federowicz, Mikołaj Borowski, Miłosz Gorczyński, Olivier Hegelmann, Miłosz Sawa, Piotr Wnuk
I liga wojewódzka D1 Młodzik
2018-05-19 godz.12:00
Elana Toruń - MUKS CWZS  Bydgoszcz 3:1
Bramki: Tomasz Chabasiński
Skład: Dawid Bączyński Tomasz Chabasiński Mikołaj Januszewski Igor Jeziorski Adam Ojrzanowski Michał Pawlak Jakub Ryczkowski Mateusz Śmiglewski Adam Wierzbicki
Rezerwowi: Michał Arendt Marcel Chojnacki Mateusz Mazur Igor Oleksy Mateusz Pociegiel Michal Wieczorek Mateusz Winiecki   
III liga okręgowa D2 Młodzik
2018-05-20 godz.12:00
MUKS CWZS  II Bydgoszcz - Goplania Inowrocław 8:1
Bramki: Szymon Jędryczka 5, Krzysztof Jaskulski 2, Alex Przygócki
Skład: Igor Ryżowicz, Krzysztof Jaskulski, Maksymilian Ryżowicz, Pascal Krajewski, Łukasz Gacka, Szymon Jędryczka, Alex Przygócki, Kacper Tessar, Podraza Nikodem, Michał Barczak, Mateusz Krygier, Igor Zieliński, Maciej Kostkowski, Mateusz Iwanicki

 

Design by: www.diablodesign.eu