18 lutego w halach AWF Warszawa oraz OSiR Bemowo odbywać się będzie pierwsza edycja turnieju finałowego o Puchar Prezesa PZPN. Rozgrywki są dedykowane dzieciom w dwóch kategoriach wiekowych tj. U-11 oraz U-12 i rozgrywane będą cyklicznie w okresie zimowym jako jedna z form aktywizacji i rywalizacji sportowej.
W kategorii U-12 województwo kujawsko-pomorskie (po rozegraniu eliminacji) reprezentować będzie MUKS CWZS Bydgoszcz. Podopieczni Damiana Bławata zmierzą się w grupie A z drużynami: Korona Wschowa, Kania Gostyń, AP KGHM Zagłębie Lubin.

 

Rozgrywki grupowe U-12 rozegrane zostaną 18 lutego w godzinach 9:00-14:00, natomiast faza pucharowa od 15:00-18:00. Finał planowany jest o godzinie 18:30 w hali OSiR Bemowo.

Losowanie grup można obejrzeć - TUTAJ

Chcemy aktywizować dzieci i kluby piłkarskie w okresie, który do tej pory – z uwagi na panujące w Polsce warunki pogodowe – uchodził za tak zwany „martwy”. My jednak dostrzegamy w tym olbrzymi potencjał. Dzieci zamiast siedzieć na przykład przed telewizorem, czy komputerem, spędzą czas w fajnej atmosferze, w ruchu, z piłkami – mówi Dyrektor Departamentu Rozgrywek Krajowych PZPN Łukasz Wachowski.

źródło: laczynaspilka.pl

Design by: www.diablodesign.eu