Zakończyła się runda jesienna rozgrywek i przyszedł czas na podsumowania wśród drużyn MUKS CWZS. Poprosiliśmy trenerów poszczególnych roczników o kilka zdań na temat przebiegu dotychczas rozegranych meczów w swoich ligach. W kolejnych dniach prezentować będziemy te wypowiedzi. Jako pierwszy głos zabrał Maciej Kremblewski - trener Juniorów Młodszych występujących w rozgrywkach CLJ. Warto dodać, że już w najbliższą sobotę drużyna ta rozegra test mecz z zespołem Elany Toruń. Spotkanie rozpocznie się o godz. 11:00 przy ulicy Gdańskiej 163.

Rozgrywki Centralnej Ligi Juniorów Młodszych U-17 rozpoczęły się  20 sierpnia i zakończyły  18 listopada.
Rozegraliśmy 14 meczów (mecz i rewanż) z drużynami :  Arka Gdynia, Lechia Gdańsk, Lech Poznań, Warta Poznań, AP Pogoń Szczecin, Pogoń Szczecin S.A, Wda Świecie. Bilans to 4 zwycięstwa, 0 remisów i 10 porażek. Łącznie zdobyliśmy 12 pkt, zdobyliśmy 16 i straciliśmy 24 bramki.
Niestety po rozegraniu całej rundy musieliśmy uznać wyższość drużyn z którymi rywalizowaliśmy i opuściliśmy Ligę Centralną, zajmując ostatecznie 7 miejsce. Jednak nauka i wnioski zdobyte podczas tej rundy mam nadzieję będą procentować w rundzie wiosennej, co pozwoli nam szybko wrócić na szczebel centralny - powiedział Maciej Kremblewski.
Zwycięstwa takie jak z Lechem Poznań 1:0 (bramka Jan Chachuła) czy z Lechia Gdańsk 1:0 (bramka Oskar Kowalczyk) pokazują, że potrafiliśmy wygrywać z najlepszymi, a w pozostałych meczach brakowało nam szczęścia i dobrych decyzji na boisku w kluczowych momentach.
Zespół juniora młodszego rocznik 2001/2002 zrobił duży postęp, a w opinii różnych trenerów rywalizujących z nami w lidze nie zasłużyliśmy na porażki i spadek.
Dziękuję wszystkim zawodnikom za zaangażowanie i profesjonalne podejście do rywalizacji sportowej.

Design by: www.diablodesign.eu