Młodzicy Rafała Krygiera odnieśli "małe" historyczne zwycięstwo wygrywając aż 20:0 z Unią Gniewkowo. Jest to najwyższa wygrana w dotychczasowej historii MUKS CWZS Bydgoszcz. Pewne zwycięstwa odniosły również pozostałe drużyny, zdobywając razem w ten weekend 35 bramek tracąc 8. Bilans ten może się jeszcze poprawić, gdyż swoje ligowe mecze rozegrają dzisiaj (początek godz. 17:00 ul. Gdańska) podopieczni Damiana Bławata (z drużyną GOL Brodnica), a 25 listopada Juniorzy Łukasza Jankowskiego (z Elaną Toruń).

 

 

CLJ U-17 gr. B
2017-11-11 godz. 12:00
Wda Świecie - MUKS CWZS Bydgoszcz 0:5
Bramki: Wachowiak 2, Kalitta, Piekuś, Krygier
Skład: Jordan Kowalczyk, Marceli Krygier, Filip Maison, Karol Brążkiewicz, Patryk Jóźwiak, Jan Chachuła, Krystian Wachowiak, Michał Kalitta, Dawid Guzek, Oliwier Kowalczyk, Oskar Kowalczyk,
Rezerwowi: Piotr Wójcik, Paweł Borkowski, Borys Skowroński, Patryk Matykiewicz, Rafał Piekuś,
CLT U-15 gr. B
2017-11-11 godz.13:00
MUKS CWZS Bydgoszcz - Lech Poznań 1:6
Bramki: Karwacki
Skład: Grzesiak, Kielich, Lewandowski, Kluszczyński, Jóźwiak, Majewski, Zaręba, Nawrocki, Karwacki, Wołczek, Pachnik
Rezerwowi: Sławeta, Nęcka,  Tucholski, Mroczek, Czerwiński, Kalukiewicz
I liga wojewódzka A1 Junior
2017-11-25 godz.12:00
MUKS CWZS Bydgoszcz - Elana Toruń
Bramki:
 
II liga wojewódzka A1 Junior
2017-11-11 godz. 00:00
MUKS CWZS II Bydgoszcz - pauza
II liga wojewódzka C1 Trampkarz
2017-11-12 godz 10:00
MUKS CWZS II Bydgoszcz - Orzeł Służewo 5:2
Bramki: Dworczak Mikołaj 3, Lubiński Szymon, Witkowski Kacper
Skład: Wojciechowski Olaf, Witkowski Kacper, Garczewski Wiktor, Supeł  Kacper, Wierzbanowski Kacper, Jagła Bartosz, Lubiński  Szymon, Grzelak Oliwier, Mikuła Antoni, Dworczak Mikołaj, Kubanek Olivier
Rezerwowi: Sławeta  Maksymilian, Sawa Miłosz, Stróżyński Maksymilian, Ojrzanowski  Paweł, Borowski Mikołaj, Wnuk Piotr
I liga wojewódzka D1 Młodzik
2017-11-11 godz. 15:00
MUKS CWZS Bydgoszcz - Unia Gniewkowo 20:0
Bramki: Mateusz Śmiglewski 4,Mateusz Mazur 4, Michał Pawlak 2, Mikołaj Januszewski 2, Tomasz Chabasiński 2, Igor Oleksy 2, Michał Arendt, Maciej Chojnacki, Mateusz Winiecki, Dawid Bączyński
Skład: M. Arendt, Bączyński, T. Chabasinski, M. Chojnacki, M. Januszewski, I. Jeziorski, Mazur, D. Mleczek, Adam Ojrzanowski, I.Oleksy, M. Pawlak, M. Pocięgiel, J. Ryczkowski, M. Śmiglewski, M. Winiecki, M. Zatorski
I liga wojewódzka D2 Młodzik  
2017-11-13 godz.17:00
MUKS CWZS Bydgoszcz - GOL Brodnica 3:0
Bramki: Bramki: Sitek 2,  Zieniewicz
Skład: Stykuć, Pelczarski, Jabłoński, Kociński, Bączyński - Gamoń, Katerla, Michalski, Sitek, Szczepaniak, Kosecki, Przewoźny, Zieniewicz, Paradowski
III liga okręgowa D2 Młodzik  grupa 1
2017-11-12 godz.10:00
MUKS CWZS II Bydgoszcz - Victoria Koronowo 4:0
Bramki: Oliwier Lewandowski 2,  Lewandowski Marcel, Bartosz Kowalski
Skład: Jakub Stykuć, Oliwier Lewandowski, Kacper Ficek, Pascal Krajewski , Jakub Górski,  Szymon Jędryczka, Alex Przygócki,Przybyliński Dominik,  Krigier Mateusz , Lewandowski Marcel, Affelski Mateusz, Bartosz Kowalski
 
 

Design by: www.diablodesign.eu