Zmienne szczęście towarzyszyło drużynom MUKS CWZS Bydgoszcz. W Centralnej Lidze nie udało się podopiecznym Macieja Kremblewskiego zrewanżować Warcie Poznań, natomiast zawodnicy Roberta Tomczaka przywożą trzy punkty z Wejherowa i umacniają się na piątek pozycji w tabeli. W lidze wojewódzkiej Juniorów Starszych również odnotowujemy jedno zwycięstwo i porażkę. Nie zawiedli również Trampkarze i Młodzicy. W ten weekend w swojej lidze pauzowali młodzi piłkarze Rafała Krygiera, reszta spotkań rozegrana została zgodnie z terminarze.

 

CLJ U-17 gr. B
2017-11-04 godz.12:00
Warta Poznań - MUKS CWZS Bydgoszcz 4:0
Bramki: ---
Skład: Mikołaj Michalak, Marceli Krygier, Karol Brążkiewicz, Rafał Dobrogowski, Patryk Jóźwiak, Krystian Wachowiak, Dawid Guzek, Rafał Piekuś, Oliwier Kowalczyk, Oskar Kowalczyk, Patryk Matykiewicz
Rezerwowi: Jan Chachuła, Filip Maison, Piotr Wójcik, Borys Skowroński, Michał Kalitta, Paweł Borkowski, Jordan Kowalczyk
CLT U-15 gr. B
2017-11-05 godz.14:00
Gryf Wejherowo - MUKS CWZS Bydgoszcz 1:2
Bramki: Patryk Mroczek 2
Skład: Michał Jóźwiak, Jakub Grzesiak, Krzysztof Majewski, Nikodem Kielich, Olaf Lewandowski, Patryk Mroczek, Jakub Nawrocki, Jakub Nęcka, Łukasz Tabisz, Maksymilian Wołczek, Oliver Zaręba
Rezerwowi: Krystian Czerwiński, Oskar Kalukiewicz, Mateusz Kluszczyński, Maksymilian Sławeta Mikołaj Tucholski
I liga wojewódzka A1 Junior
2017-11-04 godz.10:00
Olimpia Grudziądz - MUKS CWZS Bydgoszcz 2:0
Bramki: ---
Skład: Mateusz Tomaszewski, Mateusz Choromański, Kacper Filewski, Patryk Kiciński, Mateusz Kordyla, Oskar Kujawka, Mateusz Przybyszewski, Wiktor Schmidt, Dawid Wielosz, Mateusz Wruck, Dawid Zaborowski
Rezerwowi: Filip Twardowski, Jakub Andres, Konrad Gajdziński, Adrian Jessa, Jakub Klupś, Kacper Ziemba
II liga wojewódzka A1 Junior
2017-11-04 godz.10:00
MUKS CWZS II Bydgoszcz - BKS Bydgoszcz 5:1
Bramki: Wachowiak 4, Walicki
Skład: Strzępek, Łojewski, Przybylak, Piątek, Różański, Wędzelewski, Kryk, Wawrzkowicz, Starzyński, Łubkowski, Wachowiak
Rezerwowi: Fusiek, Obolewski, Laskowski, Owsiński, Redliński, Pyskło, Walicki
II liga wojewódzka C1 Trampkarz
2017-11-04 godz.13:00
Gopło Kruszwica - MUKS CWZS II Bydgoszcz 0:8
Bramki: Kubanek Olivier 4, Dworczak Mikołaj 2, Born Dawid, Pachnik Jakub
Skład: Sławeta  Maksymilian, Witkowski Kacper, Garczewski Wiktor, Supeł Kacper, Pachnik Jakub, Jagła Bartosz, Lubiński Szymon, Born Dawid, Tews Maksymilian, Dworczak Mikołaj, Kubanek Olivier
Rezerwowi: Wojciechowski Olaf, Sawa Miłosz, Mikuła Antoni, Cholewczyński Jakub, Ojrzanowski Paweł, Borowski Mikołaj
IV liga okręgowa C1 Trampkarz Grupa I
2017-11-05 godz.14:00
Chemik II Bydgoszcz - MUKS CWZS  III Bydgoszcz 3:0
Bramki: ---
Skład: Kacper Strzelewicz- Sebastian Tańcula, Marcin Tubisz, Jakub Szulc, Wiktor Kościelak- Jan Wachowiak, Krystian Łabuszewski, Kamil Maszke, Konrad Wiśniewski- Mikołaj Piekarski, Kacper Przygócki
Rezerwowi: Kamil Libner, Kamil Kala, Dawid Wójcik, Grzegorz Noculak, Maks Rochowiak, Olek Rochowiak
I liga wojewódzka D1 Młodzik
2017-11-04 godz.00:00
MUKS CWZS Bydgoszcz - pauza
I liga wojewódzka D2 Młodzik  
2017-11-05 godz.12:00
MKS Łochowo - MUKS CWZS Bydgoszcz 0:5
Bramki: Jabłoński Jakub, Sitek Mateusz, Kosecki Alex, Szczepaniak Dominik, Bączkowski-Gamoń Kamil
Skład: Aleksander Michalski, Tomasz Kociński, Nikodem KAterla, kamil Bączkowski-Gamoń, Mateusz Piątek, Bartosz Olszewski, Mateusz Sitek, Alex Kosecki, Jakub Stykuć, Aleks Pelczarski, Jakub Jabłoński, Dominik Szczepaniak, Bartosz Kowalski, Mikołaj Przewoźny, Daniel Falkowski
III liga okręgowa D2 Młodzik  grupa 1
2017-11-04 godz.13:00
Tucholanka Tuchola - MUKS CWZS II Bydgoszcz 0:3
Bramki: Oliwier Lewandowski,  Lewandowski Marcel, Krigier Mateusz
Skład: Igor Ryżowicz, Oliwier Lewandowski, Krzysztof Jaskulski, Kacper Ficek, Maksymilian Ryżowicz, Pascal Krajewski, Łukasz Gacka, Nikodem Podraza, Jakub Górski, Szymon Jędryczka, Alex Przygócki, Przybyliński Dominik, Krigier Mateusz, Lewandowski Marcel, Affelski Mateusz

 

Design by: www.diablodesign.eu