Drużyny MUKS CWZS występujące w Centralnej Lidze nie mogą zaliczyć minionego weekendu do udanych. Swoje mecze z drużynami z Trójmiasta przegrywają minimalnie zarówno podopieczni Macieja Kremblewskiego (z Arką Gdynia) jak i zawodnicy Roberta Tomczaka (z Lechią Gdańsk). Z kompletem pewnych zwycięstw kończą weekend wszystkie drużyny występujące w Lidze Młodzika, a także Juniorzy Starsi w ligach wojewódzkich. Piłkarze Łukasza Jankowskiego rozgromili na inaugurację ligowej kolejki rówieśników z Włocławka aż 13:0. W rozwinięciu wyniki, składy i strzelcy weekendowych meczów.

 

CLJ U-17 gr. B
2017-10-28 godz.13:00
MUKS CWZS Bydgoszcz - Arka Gdynia 0:2
Bramki: ---
 Skład: Rafał Piekuś, Karol Brążkiewicz, Marceli Krygier, Filip Maison, Mikołaj Michalak, Jan Chachuła, Rafał Dobrogowski, Patryk Jóźwiak, Oliwier Kowalczyk, Oskar Kowalczyk, Patryk Matykiewicz,
Rezerwowi: Borys Skowroński, Jordan Kowalczyk, Dawid Guzek, Michał Kalitta, Bartłomiej Szweda, Krystian Wachowiak, Piotr Wójcik
CLT U-15 gr. B
2017-10-29 godz.13:00
MUKS CWZS Bydgoszcz - Lechia Gdańsk 0:1
Bramki: ---
Skład: Michał Jóźwiak, Filip Karwacki, Krzysztof Majewski, Nikodem Kielich, Olaf Lewandowski, Patryk Mroczek, Jakub Nawrocki, Maciej Siwa, Maksymilian Sławeta, Łukasz Tabisz, Maksymilian Wołczek
Rezerwowi: Jakub Grzesiak, Krystian Czerwiński, Oskar Kalukiewicz, Antoni Mikuła, Jakub Nęcka, Jakub Pachnik, Mikołaj Tucholski,
I liga wojewódzka A1 Junior
2017-10-27 godz.17:30
MUKS CWZS Bydgoszcz - Włocłavia Włocławek 13:0
Bramki: Zaborowski Dawid 3, Schmidt Wiktor 3, Wielosz Dawid 2, Kujawka Oskar, Twardowski Filip, Kordyla Mateusz, Choromański Mateusz, Strzesak Przemysław,
Skład: Andreas Jakub, Choromański Mateusz, Gajdziński Konrad, Przybyszewski Mateusz, Schmidt Wiktor, Zaborowski Dawid, Wielosz Dawid, Ziemba Kacper, Klupś Jakub, Tomaszewski Mateusz, Kujawka Oskar,
Rezerwowi: Wruck Mateusz, Bieliński Michał, Filewski Kacper, Kordyla Mateusz, Strzesak Przemysław, Twardowski Filip

II liga wojewódzka A1 Junior
2017-10-29 godz. 10:00
Polonia Bydgoszcz - MUKS CWZS II Bydgoszcz 1:5
Bramki: Wędzelewski, Starzyński,Kryk, Łubkowski, Piątek
Skład: Filewski, Jessa, Łojewski, Fido, Wędzelewski, Wawrzkowicz, Jeziorski, Kryk, Kiciński
Rezerwowi: Fusiek, Obolewski, Mórawski, Łubkowski, Starzyński, Pyskło, Wachowiak
II liga wojewódzka C1 Trampkarz
2017-10-29  godz.10:00
MUKS CWZS II Bydgoszcz - BKS Bydgoszcz 1:3
Bramki: Kubanek Olivier
Skład: Wojciechowski Olaf, Witkowski Kacper, Garczewski Wiktor, Supeł  Kacper, Wierzbanowski Kacper, Jagła Bartosz, Lubiński  Szymon, Born Dawid, Tews Maksymilian, Dworczak Mikołaj, Kubanek Olivier
Rezerwowi: Kluszczyński Mateusz, Sawa Miłosz, Dolski Oliver, Stróżyński Maksymilian, Ojrzanowski Paweł
IV liga okręgowa C1 Trampkarz Grupa I
2017-10-28 godz. 10:00
MUKS CWZS  III Bydgoszcz - FBSP JACADEMY Bydgoszcz 1:1
Bramki: Kacper Przygócki
Skład: Kacper Strzelewicz- Konrad Wiśniewski, Marcin Tubisz, Jakub Szulc, Kamil Kala- Jan Wachowiak, Kamil Maszke, Kacper Przygócki, Wiktor Kościelak- Mikołaj Piekarski, Mateusz Iglewski
Rezerwowi: Kamil Libner, Dawid Wójcik, Sebastian Tańcula, Grzegorz Noculak, Maks Rochowiak, Olek Rochowiak, Piotr Ginko
I liga wojewódzka D1 Młodzik
2017-10-29 godz. 12:00
MUKS CWZS Bydgoszcz - Olimpia Grudziądz 4:0
Bramki: Mateusz Śmiglewski, Igor Oleksy, Mateusz Pocięgiel, Dawid Bączyński
Skład: M.Arendt, Bączyński, M.Borowski, T.Chabasinski, M.Chojnacki, M.Januszewski, I.Jeziorski, Mazur, I.Oleksy, M.Pawlak, A.Pelczarski, M.Pocięgiel, J.Ryczkowski, M.Śmiglewski, M.Wieczorek, M.Winiecki, M.Zatorski
I liga wojewódzka D2 Młodzik  
2017-10-29 godz. 14:00
MUKS CWZS Bydgoszcz - JSS Toruń 3:0
Bramki: Zieniewicz 2,  Paradowski
Skład:Michalski Aleksander, Kociński Tomasz, Katerla Nikodem, Bączkowski-Gamoń Kamil, Zieniewicz Jarema, Paradowski Szymon, Sitek Mateusz, Kosecki Alex, Stykuć Jakub, Wilczyński Damian, Jabłoński Jakub, Szczepaniak Dominik, Kowalski Bartosz, Przewoźny Mikołaj
III liga okręgowa D2 Młodzik  grupa 1
2017-10-28 godz. 12:00
MUKS CWZS II Bydgoszcz - Wda Świecie 2:0
Bramki: Oliwier Lewandowski, Maksymilkian Ryżowicz
Skład: Igor Ryżowicz, Oliwier Lewandowski, Krzysztof Jaskulski , Kacper Ficek, Maksymilian Ryżowicz, Pascal Krajewski , Łukasz Gacka , Nikodem Podraza , Jakub Górski,  Szymon Jędryczka, Alex Przygócki,Przybyliński Dominik,  Krigier Mateusz , Lewandowski Marcel.

 

Design by: www.diablodesign.eu