Podopieczni Macieja Kremblewskiego pokonali 1:0 lidera tabeli Lech Poznań i kontynuują passę zwycięstw w rundzie rewanżowej rozgrywek CLJ U-17. Niestety tym razem wyższość rywali musieli uznać piłkarze Roberta Tomczaka, którzy ulegli 1:0 AP Pogoń Szczecin w rozgrywkach CLT U-15. Ze zmiennym szczęściem radziły sobie pozostałe zespoły MUKS CWZS Bydgoszcz, były wysokie wygrane, ale również remisy i porażki. Żadna z drużyn nie oddała jednak punktów bez walki.

 

 

CLJ U-17 gr. B
2017-10-14 godz. 12:00
MUKS CWZS Bydgoszcz - Lech Poznań 1:0    
Bramki: Jan Chachuła
Skład: M.Michalak, M. Krygier, F. Maison, K. Brążkiewicz, R. Dobrogowski, P. Jóźwik, J. Chachuła,R. Piekuś, Oliwier Kowalczyk, Oskar Kowalczyk, P. Matykiewicz
Rezerwowi: J. Kowalczyk, P. Borkowski, K. Wachowiak, M. Kalitta, D. Guzek, B. Skowroński, B. Szweda
CLT U-15 gr. B
2017-10-14 godz.15:00
MUKS CWZS Bydgoszcz - AP Pogoń Szczecin    0:1
Bramki: ---
Skład: Grzesiak, Pachnik, Lewandowski, Tabisz, Jóźwiak, Mikołajczak, Siwa, Nęcka, Karwacki, Zaręba, Mroczek
Rezerwowi: Sławeta, Nawrocki, Tucholski, Mikuła, Czerwiński, Jagła, Kalukiewicz
I liga wojewódzka A1 Junior
2017-10-14 godz.10:00
UKS SMS Włocławek - MUKS CWZS Bydgoszcz 1:1
Bramki: Przybyszewski
Skład: Filewski, Wruck, Kujawka, Przybyszewski, Kordyla, Tomaszewski, Zaborowski, Gajdziński, Schmidt, Kiciński, Wilosz
Rezerwowi: Anders, Ziemba, Gajdziński, Jessa, Klupś, Magierowski, Choromański
II liga wojewódzka A1 Junior
2017-10-15 godz. 15:00
Drwęca Golub-Dobrzyń - MUKS CWZS II Bydgoszcz 0:5
Bramki:Jeziorski, Różański,Wędzelewski,Przybylak, Fido
Skład: Kowalczyk, Piątek Różański, Przybylak, Łojewski, Fido, Wawrzkowicz, Wędzelewski, Starzyński, Redliński, Jeziorski
Rezerwowi: Fusiek, Laskowski, Owsiński, Kęsik, Łubkowski, Kryk, Wachowiak
II liga wojewódzka C1 Trampkarz
2017-10-15 godz.14:00
GOL Brodnica - MUKS CWZS II Bydgoszcz 1:1
Bramki: Wołczek Maksymilian
Skład: Grzesiak Jakub, Witkowski Kacper, Garczewski Wiktor, Supeł Kacper, Wierzbanowski Kacper, Dolski Oliver, Wołczek Maksymilian, Born Dawid, Tews Maksymilian, Dworczak Mikołaj, Kubanek Olivier
Rezerwowi: Wojciechowski Olaf, Sawa Miłosz, Wnuk Piotr, Borowski Mikołaj, Heigelmann Oliver, Kocikowski Krzysztof, Stróżyński Maksymilian
IV liga okręgowa C1 Trampkarz Grupa I
2017-10-15 godz. 15:00
Spójnia Białe Błota - MUKS CWZS  III Bydgoszcz 4:0
Bramki: ---
Skład: Kacper Strzelewicz, Grzegorz Noculak, Mateusz Iglewski, Kacper Przygócki, Krystian Łabuszewski, Jakub Szulc, Wiktor Kościelak, Marcin Tubisz, Jan Wachowiak, Konrad Wiśniewski, Dawid Wójcik
Rezerwowi: Kamil Maszke, Aleksander Rochowiak, Piotr Ginko, Kamil Kala, Kamil Libner, Maksymilian Rochowiak
I liga wojewódzka D1 Młodzik
2017-10-15 godz. 10:00
MUKS CWZS Bydgoszcz - Chemik Bydgoszcz 3:3
Bramki: Igor Oleksy 2, Mateusz Śmiglewski
Skład: Jakub Stykuć, Tomasz Chabasiński, Mikołaj Januszewski, Igor Oleksy, Michał Pawlak, Jakub Ryczkowski, Mateusz Śmiglewski, Michał Wieczorek, Adam Wierzbicki, Mateusz Mazur, Paweł Rychcik, Michał Arendt, Dawid Bączyński, Marcel Chojnacki, Szymon Hodur, Igor Jeziorski, Mateusz Pocięgiel, Marcin Zatorski
I liga wojewódzka D2 Młodzik  
2017-10-14 godz.17:00
MUKS CWZS Bydgoszcz - Dwunastka Włocławek 10:0
Bramki: Jarema Zieniewicz 5, Szymon Paradowski, Bartosz Kowalski 3, Mateusz Sitek
Skład: Damian Wilczyński, Kamil Bączkowski-Gamoń, Jakub Jabłoński, Tomasz Kociński, Szymon Paradowski, Szymon Rychcik, Mateusz Sitek, Jakub Stykuć, Jarema Zieniewicz, Dominik Szczepaniak, Kamil Baj, Nikodem Katerla, Bartosz Kowalski, Aleksander Michalski
III liga okręgowa D2 Młodzik  grupa 1
2017-10-14 godz. 10:00
MUKS CWZS Bydg. - Gryf Sicienko 1:5
Bramki: Przybyliński Dominik
Skład: Igor Ryżowicz, Krzysztof Jaskulski , Kacper Ficek, Maksymilian Ryżowicz , Pascal Krajewski , Łukasz Gacka , Nikodem Podraza , Jakub Górski,  Szymon Jędryczka, Alex Przygócki,Nawrocki Dominik, Przybyliński Dominik,  Krigier Mateusz , Lewandowski Marcel

Design by: www.diablodesign.eu