Podopieczni Roberta Tomczaka występujący w Centralnej Lidze Trampkarza pokonali przed własną publicznością Gryf Wejherowo aż 5:0. Bliscy zwycięstwa byli również Juniorzy Macieja Kremblewskiego, którzy prowadzili 1:0 jednak nie udało im się "dowieźć" tego zwycięstwa do końca meczu. W derbowych pojedynkach z BKS Bydgoszcz remis. Jedno spotkanie zakończone zwycięstwem MUKS CWZS i jedno wygraną BKSu Bydgoszcz. A już jutro o 17:30 przy ul. Gdańskiej 163 zaległy mecz rozegrają Młodzicy Damiana Bławata, którzy zmierzą się z Wisełką Fordon.

 

 

CLJ U-17 gr. B
2017-09-17 godz.12:00
MUKS CWZS Bydgoszcz - Warta Poznań 1:2
Bramki: Patryk Jóźwiak
Skład: Karol Brążkiewicz, Marceli Krygier, Filip Maison, Mikołaj Michalak, Jan Chachuła, Rafał Dobrogowski, Patryk Jóźwiak, Michał Kalitta, Oliwier Kowalczyk, Oskar Kowalczyk, Patryk Matykiewicz
Rezerwowi: Borys Skowroński, Andrzej Sarna, Kacper Grochowski, Dawid Guzek, Bartłomiej Szweda, Krystian Wachowiak, Norbert Wolniak
CLT U-15 gr. B
2017-09-17 godz.15:00
MUKS CWZS Bydgoszcz - Gryf Wejherowo 5:0
Bramki: Majewski, Nawrocki, Zaręba, Karwacki, Mikołajczak
Skład: Sławeta, Pachnik, Lewandowski, Tabisz, Jóźwiak, Wołczek, Nawrocki, Mikołajczak, Zaręba, Majewski, Mroczek
Rezerwowi: Grzesiak, Nęcka, Tucholski, Karwacki, Siwa, Kalukiewicz, Kluszczyński
I liga wojewódzka A1 Junior
2017-09-16 godz.10:00
MUKS CWZS Bydgoszcz - Olimpia Grudziądz 2:4
Bramki: Kiciński, Zaborowski (k)
Skład: Anders, Wruck, Kujawka, Przybyszewski, Kordyla, Zaborowski, Beliński, Gajdziński, Choromański, Wielosz, Kiciński
Rezerwowi: Filewski, Tomaszewski, Kęsik, Strzesak, Jessa, Klupś, Schmidt
II liga wojewódzka A1 Junior
2017-09-17 godz. 13:00
BKS Bydgoszcz - MUKS CWZS Bydgoszcz 3:0
Bramki: ---
Skład: Fusiek, Łojewski, Laskowski, Różański, Piątek, Fido, Kryk, Owsiński, Magierowski, Pyskło, Łubkowski
Rezerwowi: Kowalczyk, Wirkus, Obolewski, Marjański, Redliński, Urbański, Jeziorski
II liga wojewódzka C1 Trampkarz
2017-09-17 godz. 10:00
MUKS CWZS II Bydgoszcz - Gopło Kruszwica
Bramki: ---
Skład:
Rezerwowi:
IV liga okręgowa C1 Trampkarz Grupa I
2017-09-17 godz. 10:00
BKS Bydgoszcz - MUKS CWZS Bydgoszcz 2:3
Bramki: Mikołaj Piekarski 2, Kacper Przygócki
Skład: Grzegorz Noculak, Kacper Przygócki, Krystian Łabuszewski, Jakub Szulc, Piotr Ginko, Wiktor Kościelak, Kamil Libner, Mikołaj Piekarski, Marcin Tubisz, Jan Wachowiak, Konrad Wiśniewski
Rezerwowi: Sebastian Tańcula, Aleksander Rochowiak, Kamil Kala, Maksymilian Rochowiak, Marcel Tworek, Dawid Wójcik
I liga wojewódzka D2 Młodzik
2017-09-16 godz. 17:00
MUKS CWZS Bydgoszcz - MKS Łochowo 6:1
bRAMKI: Zieniewicz 4, Kosecki, Jabłoński
Skład: Jabłoński, Szczepaniak, Kociński, Kosecki, Zienkiewicz, Olszewski, Bączkowski-Gamoń, Kowalski, Przewoźny, Paradowski, Stykuć, Pelczarski, Wilczyński, Piątek, Rychcik, Katerla
III liga wojewódzka D2 Młodzik Grupa I
2017-09-17 godz.18:00
MUKS CWZS Bydgoszcz - Gwiazda Bydgoszcz 0:4
Bramki: ---
Skład: Igor Ryżowicz, Krzysztof Jaskulski, Kacper Ficek, Maksymilian Ryżowicz, Pascal Krajewski, Łukasz Gacka, Nikodem Podraza, Jakub Górski, Szymon Jędryczka, Alex Przygócki, Mateusz Iwanicki

 

Design by: www.diablodesign.eu