W Białych Błotach rozegrany został turniej kwalifikacyjny do Rem Marco Cup, którego finał odbędzie się 2 września 2017r. na obiektach CWZS Zawisza.
W rozgrywkach wzięli udział najmłodsi adepci MUKS CWZS rocznik 2007. Podopieczni Mariusza Myślińskiego nie mieli sobie równych (uczestniczyło 24 drużyny) zwyciężając kwalifikacje i awansując do turnieju finałowego.
W fazie grupowej MUKS CWZS rozegrał 5 meczów (dwa zwycięstwa, dwa remisy i jedna porażka) zajmując drugie miejsce, co dało awans do ćwierćfinału.

W ćwierćfinale spotkaliśmy się z bydgoską Wiselką Fordon, którą pokonaliśmy 4:0 – relacjonuje trener Myśliński. W półfinale ponownie trafiliśmy na mecz z drużyną RAP Radomsko. Chłopcy stanęli na wysokości zadania i zrewanżowali się za mecz grupowy, wygrywając 1:0.  Do finałowego spotkania z Dwunastką Włocławek podeszliśmy bardzo skoncentrowani i zdeterminowani – po ciężkim meczu odnieśliśmy zwycięstwo 3:0. Najlepszym zawodnikiem naszego zespołu został Kamil Baj.

Mecze grupowe:

MUKS CWZS – KS Łochowo 3:0
MUKS CWZS – Chemik Bydgoszcz 3:0
MUKS CWZS – Chrobry Gniezno 0:0
MUKS CWZS Gwiazda Bydgoszcz 1:1
MUKS CWZS – RAP Radomsko 0:2

Ćwierćfinał
MUKS CWZS – Wisełka Fordon 4:0

Półfinał
MUKS CWZS – RAP: Radomsko 1:0

Finał
MUKS CWZS – Dwunastka Włocławek 3:0

Skład: Mikołaj Nagorzycki, Daniel Fakowski, Michał Engel, Michał Heigelman, Kamil Baj, Wiktor Hodana, Olivier Zawiłkowski, Kacper Wawrzyniak, Marcel Stalkowski, Hubert Stanisławski,

Design by: www.diablodesign.eu