Nowy rekord odnotowaliśmy w rozgrywkach Młodzika ligi okręgowej K-PZPN. Podopieczni Rafała Krygiera pokonali drużynę KKP Bydgoszcz aż 29:0. Niestety nie udało się przełamać złej passy w lidze Makroregionalnej, przegrywając w Szczecinie z tamtejsza Pogonią 3:0. Kolejny etap rozgrywek zakończyli Orlicy, którzy już w przyszły weekend rozegrają turnieje w nowych grupach. W rozgrywkach Lig Wojewódzkich odnotowujemy cenne i wysokie zwycięstwa.

 

IX kolejka Makroregionalnej Ligi Juniorów Młodszych
14 maja 2017r. godz. 14:00
Pogoń Szczecin - MUKS CWZS Bydgoszcz 3:0

Bramki: ---
Skład:  Tomasz Strzępek, Rafał Dobrogowski, Jakub Klupś, Mateusz Kordyla, Marceli Krygier, Mateusz Magierowski, Jakub Różański, Sebastian Rugowski, Bartłomiej Szweda, Krystian Wachowiak, Mateusz Wruc
Rezerwowi: Mikołaj Michalak, Oskar Kowalczyk, Jakub Piątek, Miłosz Redliński, Patryk Starzyński

X kolejka Liga Wojewódzka Junior Starszy - Grupa A - Mistrzowska
14 maja 2017r. godz. 10:00
Elana Toruń - MUKS CWZS Bydgoszcz 0:5

Bramki:
Skład:
Rezerwowi:

XIII kolejka Liga Okręgowa Junior Starszy
14 maja 2017r. godz. 16:00
MUKS CWZS II Bydgoszcz – Szubinianka Szubin 4:1

Bramki: Kiciński, Wachowiak, Strzesak, Graczyk
Skład: Wojtowicz, Ziemba,Kołowski, Kęsik, Lubicz, Owsiński, Strzesak, Różycki, Filewski, Wachowiak, Kiciński
Rezerwowi: Kowalczyk, Wirkus, Graczyk, Gajdziński 

XXI kolejka Liga Wojewódzka Trampkarzy
13 maja 2017r. godz. 10:00
Tucholanka Tuchola - MUKS CWZS Bydgoszcz 0:9

Bramki: Andrzej Sarna 3, Jan Chachuła 3, Patryk Jóźwiak, Patryk Matykiewicz, Mateusz Myśliński
Skład: Jakub Staszewski, Oliwier Kowalczyk, Filip Maison, Kacper Grochowski, Dawid Guzek, Mateusz Myśliński, Jan Chachuła, Kacper Kłodziński, Patryk Matykiewicz, Piotr Wójcik, Norbert Wolniak
Rezerwowi: Andrzej Sarna, Bartosz Filipski, Patryk Jóźwiak

XVI kolejka Ligi Okręgowej Trampkarzy
13 maja 2017r. godz. 14:00
Gwiazda Bydgoszcz - MUKS CWZS Bydgoszcz 1:1

Bramki: Zaręba
Skład: Sławeta, Pachnik, Lewandowski , Tabisz, Kielich,  Siwa, Nawrocki, Wołczek, Tucholski, Mroczek, Zaręba
Rezerwowi: Mikuła, Czerwiński, Tabisz, Kluszczyński, Kalukiewicz, Lipowski, Ratajski

XXI kolejka Liga Wojewódzka Młodzika
13 maja 2017r. godz. 12:00
Tucholanka Tuchola - MUKS CWZS Bydgoszcz 0:5

Bramki: Mikołaj Dworczak 4, Dawid Born
Skład: Olaf Wojciechowski, Maksymilian Stróżyński, Krzysztof Kocikowski, Kacper Supeł, Wiktor Garczewski, Dawid Born, Miłosz Sawa, Mikołaj Dworczak, Antoni Federowicz
Rezerwowi: Miłosz Gorczyński, Adrian Dąbrowski, Paweł Ojrzanowski, Jakub Cholewczyński, Norbert Tokarz, Marcin Tubisz, Oliver Dolski, Olivier Hegelmann, Mikołaj Borowski

XVI Kolejka Liga Okręgowa Młodzika
13 maja 2017r. godz. 13:30
MUKS CWZS II Bydgoszcz – KKP Bydgoszcz 29:0

Bramki: Oskar Semeniuk 6x , Igor Oleksy 5x ,  Michał Pawlak 4x , Jakub Ryczkowski 4x ,  Mateusz Pocięgiel 4x , Mateusz Śmiglewski 3x , Mikołaj Januszewski 2x , samobójcza
Skład: Dawid Bączyński, Tomasz Chabasiński, Marcel Chojnacki, Szymon Hodur, Mikołaj Januszewski, Damian Mleczek, Igor Oleksy, Michał Pawlak, Aleks Pelczarski, Mateusz Pocięgiel, Jakub Ryczkowski, Oskar Semeniuk, Mateusz Śmiglewski, Michał Wieczorek

XV Kolejka Liga Okręgowa Młodzika
13 maja 2017r. godz. 12:00
MUKS CWZS III Bydgoszcz – Notecianka Pakość 0:4

Bramki: ---
Skład: Igor Ryżowicz, Marcel Tworek, Dawid Wójcik, Konrad Wiśniewski, Maks Ryżowicz, Krzysztof Jaskulski, Mikołaj Piekarski, Wiktor Kościelak, Maks Rochowiak
Rezerwowi: Kamil Kala, Kacper Ficek, Gracjan Smorawski, Alex Przygócki

Liga Orlika

GRUPA 2 (RW) CWZS I
IV kolejka - Turniej w Nowej Wsi Wielkiej - 13.05.2017

12:30 MUKS CWZS I Bydgoszcz  - Krajna Sępólno Krajeńskie 5:4
Bramki: Sitek x3, Paradowski, Zieniewicz
13:30 Burza Nowa Wieś Wielka - MUKS CWZS I Bydgoszcz 0:6
Bramki: Sitek, Michalski, Lewandowski, Kowalski, Nawrocki, Kociński
14:00 MUKS CWZS I Bydgoszcz - Gryf Cekcyn 8:1
Bramki: Paradowski 2, Zieniewicz, 3, Kosecki, Lewandowski

Skład: Stykuć, Sitek, Kosecki, Jabłoński, Kociński, Paradowski, Rychcik, Katerla, Olaszewski, Zieniewicz, Michalski, Kowalski, Lewandowski, Nawrocki,

GRUPA 10 (RW) CWZS II
IV kolejka - Turniej w Dąbrowie Chełmińskiej - 13.05.2017

13:30 LKS Dąbrowa Chełmińska - MUKS CWZS II Bydgoszcz 3:1
Bramki: Kacper Ficek
14:00 MUKS CWZS II Bydgoszcz - Kujawy Markowice 1:0
Bramki: Maksymilian Ryżowicz
15:00 Wda IV Świecie - MUKS CWZS II Bydgoszcz 0:3
Bramki: ---

Skład: Igor Ryżowicz, Kacper Ficek, Maksymilian Ryżowicz , Pascal Krajewski, Nikodem Podraza , Jakub Górski,  Eryk Dobrzeniewski, Szymon Jędryczka, Alex Przygócki

GRUPA 8 (RW) CWZS III
IV kolejka - Turniej w Inowrocławiu - 13.05.2017
10:30 Tucholanka Tuchola - MUKS CWZS III Bydgoszcz 0:1
Bramki: Kacper Wawrzyniak
11:00 Gwiazda II Bydgoszcz - MUKS CWZS III Bydgoszcz 0:3
Bramki: ---
12:30 MUKS CWZS III Bydgoszcz - Cuiavia Inowrocław 3:2
Bramki: Olivier Zawiłkowski, Kacper Wawrzyniak 2

Skład: Ojrzanowski Adam, Falkowski Daniel, Engel Michał, Baj Kamil, Zawiłkowski Olivier, Piątek Mateusz, Przybiliński Dominik, Heigelman Michał, Stanisławski Hubert, Jagodziński Sebastian, Miksa Alan.

 

Design by: www.diablodesign.eu